Kurumsal

BİZ KİMİZ?

Yaklaşık 19 yıldan fazla bir süredir Matbaa, Baskı, Grafik Tasarım, Promosyon Ürünleri ve Reklam Uygulamaları sektöründe edinmiş olduğumuz bilgi birikim ve tecrübemizi Pasifik Matbaa Markasıyla Kurumsal Tescilli bir markaya dönüştürecek büyütmekteyiz..
Firmamızın Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Oğuzhan Yönetiminde ,
Tasarım ve Baskı alanında uzman ekibimizle Kurumsal Çözümler üretmek ve müşterilerimizi hedef kitleleriyle buluşturmak için yorulmadan çalışmaktayız..

Özellikle Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Anlaşmalı Matbaa Basım İşleri, Fatura, Sözleşme, Makbuz, İrsaliye, Katalog, Cepli Dosya, Zarf, Antetli, Kağıt, Kartvizit, Davetiye vb. Kurumsal Reklam ürünleri tasarım ve baskı ve Web Sitesi Tasarım- Yazılım hizmetlerinde profesyonel çözüm ortağınız olmak için çalışmaktayız.

%100 Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, kaliteli malzemeden ve kaliteli işçilikten taviz vermeden gününde ve zamanında teslimata büyük önem vermektedir..

VİZYONUMUZ;

Bilim ve Teknolojideki olağanüstü gelişmeleri takip ederek, bu gelişmeleri Ülkemizin ve İnsanımızın hizmetine sunmak için çalışan Pasifik Matbaa; Çevreye duyarlı ve ekolojik dengeye saygılı olup, geri dönüştürülebilir ürünler kullanarak doğal kaynakların tüketilmemesi konusunda duyarlıdır.

İnsanı ve onun moral ve manevi değerlerini, esas alan Pasifik Matbaa,
sürekli gelişme ve büyüme hedefiyle çalışmayı Vizyonunun Temel Öğesi olarak kabul eder..

Haberler